Zelf aan de slag!




Zou je graag ook onze foamcutter bouwen? Dat kan! Hieronder vind je een overzicht met de materialen en gereedschappen. In de links vind je de kant-en-klare laserfiles en een gedetailleerde handleiding om alles zelf in elkaar te steken! Veel plezier!

Wat heb ik nodig van materialen?


-          27 bouten M3x16 met kruis schroevendraaierkop
-          27 moeren M3
-          3x draadstangen M5 x 120
-          1x draadstang M5 x 200
-          1x draadstang M4 x 150
-          1x moer M4
-          4x bouten M5x20
-          6x moeren M5
-          12x vleugelmoeren M5
-          6x sluitringen M5
-          1x buisje 8
-          7x nageltjes
-          Een stukje ijzerdraad
-          Stift ( kan je zelf bouwen door een punt aan een stukje draadstang te slijpe)
-     MDF -plaat
-          Transformator 230V-12V
-          4x nylonmoeren M5
-          2x nylonbouten M5x16 met axiale boring 2
-          2x nylonbouten M5x16 met radiale boring 2
-          Veer
-          Weerstandsdraad
-          Kroonsteentjes (2x2)
Welke gereedschappen heb je nodig?
-       Kruiskopschroevendraaier
-       Houtlijm (met voorkeur voor PU-lijm)
-       Enkele lijmtangen (= sergeanten)
-       Tape
-       Steeksleutel 8
-       Lichte hamer
Verder heb je ook nog een laser nodig om de stukken te kunnen laseren, misschien ken je iemand met een laser of is er een bedrijf met een laser die hout kan laseren in de buurt.
 



 

Geen opmerkingen:

Een reactie plaatsen